Fermion: LWLP5000 Differential Pressure Sensor – ±500pa 壓差感測器
  • Home
  • Shop
  • 感測器 / 傳感模組, 環境感測, 壓力 / 彎曲 / 震動
“SoftPot Membrane Potentiometer – 50mm 可變電位器” has been added to your cart.
相關商品
  • -28%
    Add to wishlist
    壓力 / 彎曲 / 震動
    0 out of 5
  • -10%
    預留位置
    壓力 / 彎曲 / 震動
    Piezo Vibration Sensor – Large with Mass 壓電振動感測器模組
    0 out of 5
  • FlexiForce Pressure Sensor - 1磅  壓力感測器FlexiForce Pressure Sensor - 25lbs.
    FlexiForce Pressure Sensor – 1磅 壓力感測器
  • -14%
    Flex Sensor 4.5"Flex Sensor 4.5"
    Flex Sensor 4.5 單向彎曲感測器
  • -28%
    Force Sensitive Resistor - SmallForce Sensitive Resistor - Small
    Force Sensitive Resistor – Small FSR400 電阻式壓力感測器
  • -16%
    Flex Sensor 2.2"Flex Sensor 2.2"
    Flex Sensor 2.2 單向彎曲感測器
  • -8%
    SparkFun Qwiic MicroPressure Sensor 微壓力感測器 I2C 通訊 矽壓阻式壓力傳感器
  • -11%
    已售完
    預留位置
    查看內容
    SoftPot Membrane Potentiometer – 500mm 線性觸摸電位器