Fermion: LWLP5000 Differential Pressure Sensor – ±500pa 壓差感測器
  • Home
  • Shop
  • 感測器 / 傳感模組, 環境感測, 壓力 / 彎曲 / 震動
“Force Sensitive Resistor – Small FSR400 電阻式壓力感測器” has been added to your cart.
相關商品
  • -14%
    Gravity 氣壓傳感器 (15-700kPa) - I2C通訊 - MPX5700AP
    Add to wishlist
    壓力 / 彎曲 / 震動
    0 out of 5
  • -21%
    Force Sensitive Resistor 0.5"Force Sensitive Resistor 0.5"
    壓力 / 彎曲 / 震動
    Force Sensitive Resistor 0.5 壓力感測器
    0 out of 5
  • -16%
    SoftPot Membrane Potentiometer - 200mmSoftPot Membrane Potentiometer - 200mm
    SoftPot Membrane Potentiometer – 200mm 工業移動感測器
  • -28%
    Force Sensitive Resistor - SmallForce Sensitive Resistor - Small
    Force Sensitive Resistor – Small FSR400 電阻式壓力感測器
  • -14%
    已售完
    FlexiForce Pressure Sensor - 25lbs (1" area)FlexiForce Pressure Sensor - 25lbs (1" area)
    查看內容
    FlexiForce Pressure Sensor – 25lbs (1 area) 壓力感測器
  • -15%
    SoftPot Membrane Potentiometer - 50mmSoftPot Membrane Potentiometer - 50mm
    SoftPot Membrane Potentiometer – 50mm 可變電位器
  • -11%
    已售完
    預留位置
    查看內容
    SoftPot Membrane Potentiometer – 500mm 線性觸摸電位器
  • -11%