Fermion: LWLP5000 Differential Pressure Sensor – ±500pa 壓差感測器
  • Home
  • Shop
  • 感測器 / 傳感模組, 環境感測, 壓力 / 彎曲 / 震動
相關商品
  • -11%
    已售完
    預留位置
    查看內容
    Add to wishlist
    Quick View
    Add to wishlist
    壓力 / 彎曲 / 震動
    SoftPot Membrane Potentiometer – 500mm 線性觸摸電位器
    0 out of 5
  • -15%
    SoftPot Membrane Potentiometer - 50mmSoftPot Membrane Potentiometer - 50mm
    壓力 / 彎曲 / 震動
    SoftPot Membrane Potentiometer – 50mm 可變電位器
    0 out of 5
  • -28%
  • -33%
    50kg 稱重感測器 1000 歐 電阻應變半橋式傳感器
  • -10%
    FlexiForce Pressure Sensor - 25lbs.  壓力感測器FlexiForce Pressure Sensor - 25lbs.
    FlexiForce Pressure Sensor – 25lbs. 壓力感測器
  • -14%
    已售完
    FlexiForce Pressure Sensor - 25lbs (1" area)FlexiForce Pressure Sensor - 25lbs (1" area)
    查看內容
    FlexiForce Pressure Sensor – 25lbs (1 area) 壓力感測器
  • -14%
    Gravity 氣壓傳感器 (15-700kPa) - I2C通訊 - MPX5700AP
  • -21%
    Force Sensitive Resistor 0.5"Force Sensitive Resistor 0.5"