Fermion: LWLP5000 Differential Pressure Sensor – ±500pa 壓差感測器
  • Home
  • Shop
  • 感測器 / 傳感模組, 環境感測, 壓力 / 彎曲 / 震動
“20kg 直桿式稱重傳感器 微型稱重傳感器” has been added to your cart.
相關商品
  • -11%
    已售完
    預留位置
    查看內容
    Add to wishlist
    Quick View
    Add to wishlist
    壓力 / 彎曲 / 震動
    SoftPot Membrane Potentiometer – 500mm 線性觸摸電位器
    0 out of 5
  • -14%
    已售完
    FlexiForce Pressure Sensor - 25lbs (1" area)FlexiForce Pressure Sensor - 25lbs (1" area)
    查看內容
    Quick View
    壓力 / 彎曲 / 震動
    FlexiForce Pressure Sensor – 25lbs (1 area) 壓力感測器
    0 out of 5
  • -10%
    FlexiForce Pressure Sensor - 25lbs.  壓力感測器FlexiForce Pressure Sensor - 25lbs.
    FlexiForce Pressure Sensor – 25lbs. 壓力感測器
  • -28%
    10kg 直桿式稱重傳感器 微型稱重傳感器
  • -22%
    SparkFun OpenScaleSparkFun OpenScale
    SparkFun OpenScale 多功能秤重感測器
  • -15%
    SoftPot Membrane Potentiometer - 50mmSoftPot Membrane Potentiometer - 50mm
    SoftPot Membrane Potentiometer – 50mm 可變電位器
  • -18%
    SparkFun Pressure Sensor Breakout - MS5803-14BA 高精度壓力感測器模組
  • -4%